Kara Prens

Orjinal adı
Dark Prince
Yazar
Christine Feehan
Çeviri
Gökçenur Şehirli
Editör
Eren Abaka
Yayınevi
Epsilon Yayınları
Dil
Türkçe
Sayfa s.
376

Karanlığın efendisi, aşkın ve tutkunun peşinde ışığa meydan okuyor.

Epsilon yayınevi 1999 yılından bu yana, otuzdan fazla kitabıyla pek çok dile çevrilen, çok sayıda ödül alan yazar Feehan'ı okurlarıyla tanıştırıyor.

11 çocuğu ve 5 köpeğiyle yazmaya devam eden Christine Feehan'ın geniş hayran kitlesi Türk okurlarıyla çoğalacak!

"Bayan Feehan ölümsüz bir aşk hikayesine bambaşka bir bakış açısı sunuyor."
-Romantic Times-

"Eğer iyi bir vampir hikayesinden hoşlanıyorsanız sakın kaçıtmayın!
-Romance Journal-

O gece kadına, güçlü ve keskin yüz hatlarına sahip bir avcı olarak yaklaştı. Baştan çıkarılma yoğun ve kaçınılmazdı; genç kadın onun ruhuna tesir ediyordu. Onun ihtiyaçlarına. Onun karanlığına. Onun dipsiz yalnızlığına. Genç kadının hisleri uyandı, adamın tehlikeli gücünden sakınmaya çalıştı. Adam onun alev alev yanmasına neden olmuştu. Üstelik bunu sadece zihniyle dokunarak yapmıştı.

Adama şafak vakti gitti, onun en kasvetli zamanında. Adamın içindeki canavar kükrüyor, onu tüketmekle tehdit ediyordu; en sonunda, yüzyılların çağrısı o gece cevabını buldu. Kadın ona cevap verdi, karanlığa ışık oldu. Güzel bir melek. Onun tutkusu, cesareti ve masumiyeti adamın içinde uzun süredir uyuyan şefkati uyandırdı. Ona sahip olması gerektiğini biliyordu, onun ruhundaki karanlığı çekip alacak ve onun yabani yanını evcilleştirecek tek kişi oydu. Birbirlerinden ayrıyken eksik, çaresizlerdi. Bedensel ve ruhsal olarak birbirlerine kenetlenmişlerdi; birbirlerini iyileştirebiliyor ve sonsuz gecelerini aşkla doldurabiliyorlardı.
(Tanıtım Bülteninden)


Kitaba sahip olanları ve isteyenleri sadece UKitap üyeleri görebilir.