Anna - Lanetli Kızın Hayaleti

Yazar
Kendare Blake
Yayınevi
Martı Yayınları
Dil
Türkçe
Sayfa s.
384

Onu ya karanlığa gömecek ya da ışığa gönderecekti...

ANNA - LANETLİ KIZIN HAYALETİ
KANDARE BLAKE

Hayalet avcısı Cas Lowood, aylar önce Cehennem kapılarının ardında kaybolan ölü sevgilisi Anna Korlovu geride bırakıp hayatına devam etmeye çalışır. Ancak yarı uyanık halde ve sürekli gördüğü perişan durumdaki Annanın hayali, onu bambaşka bir düşünceyle, Annayı geri getirme fikriyle karşı karşıya bırakır.

Arkadaşlarının ve ailesinin tüm uyarılarına rağmen bu düşünceyi saplantı haline getiren Cas, hayaletleri ait oldukları yere gönderme misyonunu bir kenara bırakıp aşkı uğruna bilinmezlerle dolu yolda yürümeyi mi, yoksa Annanın uğrunda kendisini feda ettiği hayatına devam etmeyi mi seçecektir?

Birçok dile çevrilmiş ve pek çok ödül almış Kan Giyinmiş Kızın devamı niteliğindeki Lanetli Kızın Hayaleti, hikâyeyi bir üst seviyeye taşıyarak, doğaüstü fantastik kurguya yepyeni bir boyut kazandırıyor.
------------------
Stephen Kingin, peşinden gelenlerden endişelenip arkasını kontrol ederek yürüme vakti geldi. Nabız hızlandıran gerilimin, etkileyici bir mizah anlayışıyla çevrelendiği harika bir kitap.
Kirkus Reviews

Kendare Blake korkusuzca yazdığı her şiirsel cümleyle, okuyucuyu soluksuz bırakacak bir beklenti dalgasıyla sarıyor. Bu yazarın kitapları gerçekten büyülü.
Ann Aguirre

Aksiyonu hiç azalmayan bu kitap, görsel olarak kafanızda canlandırdığı sahnelerle
birkaç gece uykusuz kalmamıza neden olabilir. Gerçekten çok iyi.
The Book Lantern


Kitaba sahip olanları ve isteyenleri sadece UKitap üyeleri görebilir.