UKİTAP YENİLENİYOR

Değerli fikirlerinizi , önerilerinizi bekliyoruz. Tıkla ve paylaş

Atlantis Şifresi

Orjinal adı
Atlantis Code
Yazar
Charles Brokaw
Çeviri
Enver Günsel
Editör
Özkan Özdem
Yayınevi
Pegasus Yayınları
Dil
Türkçe
Sayfa s.
472

20.000 yıllık kalıntının üzerinde kayıp Atlantis diliyle yazılmış sırlar vardı. Sadece bir adam bu dilde neler yazıldığını çözümleyebilirdi: Dünyanın önde gelen dilbilimcisi Dr. Thomas Lourdes. Tabii yeterince yaşayacak kadar şansı varsa...

Bu sırada, İspanya Cadiz'de gerçekleşen bir deprem o zamana kadar bilinmeyen bir bölgeyi gün yüzüne çıkarınca burayı keşfetme isteğiyle adımlarını hızlandıran en başta Vatikan olmuştur. Yoksa kayıp şehir Atlantis ortaya mı çıkıyor?

Peki Dünya bu şehri,n sırlarına lahit olmaya hazır mı?

"Atlantis Şifresi sizi gizemin, merakın, heyecanın ve maceranın üst seviyelerine taşıyacak."
-Deepak Chopra-

"Bir macera tutkununu tatmin edecek her öğe başarılı bir şekilde bir arada; sıra dışı bir aksiyon, korkusuz arkeologlar, karanlık oyunlar, çekişmeler, muhteşem sahneler..."
-Kevin J. Anderson-

"Kısa ve sürükleyici bölümler sizi Mısır'dan Rusya'ya, Afrika'dan Londra'ya götürüyor. Indiana Jones'u Da Vinci Şifresi'nde düşünün... Dan Brown'un taklitlerini bir kenara bırakın! Atlantis Şifresi bu oyunu hakkıyla oynuyor."
-Booklist-

"Brokaw'ın kahramanı adeta kırbaçsız Indiana Jones. Arkeoloji'nin bu kadar keyifli olabileceğini kim tahmin edebilirdi ki? Muhteşem bir roman."
-Stephen Coonts-
(Tanıtım Bülteninden)


Kitaba sahip olanları ve isteyenleri sadece UKitap üyeleri görebilir.