Gizli Dünya Devleti Dünyayı Kimler Yönetiyor?

Yazar
Bayram Altan (Altanoğlu)
Çeviri
İbrahim Akça, Hakkı Yavuz
Yayınevi
Altan Basım
Dil
Türkçe
Sayfa s.
426

Bu kitap, çok önemlidir!

300'e yakın Batılı ilim Adamı'nın yapmış olduğu dünya çapındaki çok geniş ve ciddi araştırmaları sonucu kaleme aldıkları rapor, makale ve eserlerinden yararlanarak, hazırlamıştır.

Bu kitap; yeryüzünde yaşayan altı milyarı aşkın insanı yakından ilgilendiriyor.

Bu kitap; korkunç bir kabus gibi insanlığı kıskıvrak yakalamakta olan büyük bir tehlikeyi haber veriyor.

Bu kitap; zulüm ve sömürü düzeni ile insanların kanını emen gizli bir teşkilatı gün yüzüne çıkarıyor!

Bu kitap; gözlerini madde hırsı bürümüş olan bir avuç insan tarafından kurulan ve ülkeleri tahakkümü altına almaya çalışan "Gizli Dünya Devleti'nin korkunç planlarını ortaya koyuyor.

Bu kitap; ülkelerin iktisadi, askeri ve siyasi açıdan çöküşlerine sebep olmaktan büyük zevk alan sinsi düşünceli insanların; beyinlerini yıkayarak yeryüzüne dağıttıkları ve faaliyetlerini yakın takibe aldıkları temsilcilerinin isim ve ünvanlarını açıklıyor.

Bu kitap; dünya hakimiyetini tesis etmeye çalışan bu güçlerin, iğrenç emellerini, gerçekleştirirken şeytana bile taş çıkartacak şekilde nasıl planlı ve örgün çalıştığını belgeleriyle açıklıyor.

Bu kitap; korkunç planlarını uygularken, perde arkasından sahnedeki oyuncuyu yönlendiren süflör misali bazı devlet adamlarını ve bürokratları nasıl sevk ve idare ettiğini bütün çıplaklığıyla gözler önüne seriyor.

Bu kitap; ABD'ye borç para verip karşılığında astronomik ölçüde faiz almak suretiyle Amerikan halkını dahi sömüren, süper devletlerin de üstünde yer alan "Gizli Dünya Devleti"nin dünya çapında nasıl örgütlendiğini anlatıyor.

Elinizdeki bu eserin her sayfasını okudukça şaşkınlık ve ürpertiniz kat kat artacak, eserin önemini daha da yakından kavrayacaksınız.
-Bayram Altan(Altanoğlu)
(Arka Kapak)


Kitaba sahip olanları ve isteyenleri sadece UKitap üyeleri görebilir.