Gölgede Bir Buluşma

Yazar
V. E. Schwab
Yayınevi
Pegasus Yayınları
Dil
Türkçe
Sayfa s.
528

GİZEMLİ PARALEL EVRENLERDE TEHLİKE KOL GEZERKEN
BİR LONDRA YÜKSELİYOR, BİR DİĞERİ İSE ÇÖKME TEHDİDİYLE SAVAŞIYOR. BU MASALSI DÜNYADA HEYECAN BİR AN DURMAK BİLMİYOR.

Gizemli obsidiyen taşın Kell’in eline geçmesinin üzerinden dört ay geçmiştir. Delilah Bard ile yollarının kesişmesinden bu yana dört ay... Prens Rhy’ın yaralanmasından, Beyaz Londralı Dane ikizlerinin ölümünden, ölmek üzere olan Holland’ın taşla beraber Siyah Londra’ya atılmasından bu yana dört ay…

Kaçakçılığı bıraktıktan sonra bir türlü huzur bulamayan Kell geceleri rüyalarında tuhaf sihirli olaylar görmekte, gün boyunca da limanda gözden kaybolan Lila’yı düşünmektedir. Kırmızı Londra, komşu ülkelerle kurulmuş bağları koruma amacıyla düzenlenen debdebeli bir uluslararası sihir müsabakası olan Element Oyunları’nın son hazırlıklarını tamamlarken limana eski dostları taşıyan bir korsan gemisi yanaşır.

Kırmızı Londra heyecanla oyunları beklerken bir başka Londra hayata gözlerini açmaktadır. Ne de olsa geceleyin gözden kaybolan gölgeler gündüzleri yeniden ortaya çıkmaktadır. Fakat sihrin güç dengesi hep tehlikeli olmuştur ve bir şehrin zenginleşebilmesi için bir başka Londra’nın çökmesi gerekmektedir.


Kitaba sahip olanları ve isteyenleri sadece UKitap üyeleri görebilir.