Kırılma Noktası

Yazar
Barry Eisler
Editör
Şahin Güç
Yayınevi
Martı Kitabevi
Dil
Türkçe
Sayfa s.
415

Silikon Vadisi: Son teknoloji bir kodlama sistemini icat eden yetenekli mühendis, bir uyuşturucu pazarlığında öldürülmüştür. İstanbul: gizli bir görevde olan ajan, uzun süredir ayrı olduğu kardeşinden acil bir çağrı alır. Bir patent avukatı olan kardeşi yeni kurbanın kendisi olacağını düşünmektedir. Kaliforniya'nın ekonomik ve teknolojik kalbinin attığı Sand Hill Road'da sadece kan bağlarını hatırlayabilen iki kardeşin bu pervasız ve gizemli düşmana karşı yapacakları mücadeleye nefeslerimizi tutarak tanık oluyoruz.

Alex Treven hayattaki tek amacı için her şeyini feda etmiştir. Alex'in ilgilendiği bir yeni patenti ortaya çıkaran şahıs öldürülmüştür ve bu olaydan sonra Alex evinde saldırıya uğramış ve canını zor kurtarmıştır. İşte burada yardım isteyeceği kişi aklına en son gelecek olan kardeşidir.

Ben Treven bir subaydır. Hayatını "Bul, Hallet ve Bitir" komutları üzerine kurmuş ve gizli bir servisin elit bir askeri olarak hayatını kazanmaktadır. Tek görevi Amerika Birleşik Devletleri'nin dünya çapında teröre verdiği savaşın ön safhalarında yer almaktır.

Son sürat okuyacağınız duygularınızı alt üst edecek ve politik entrikalarla sizi düşündürecek bu gerilim romanında gölgeler canlanıp Amerika'nın sokaklarına dökülecek. Sadece üç kişi tarafından sonlandırılabilecek bir komplo ve üç ayrı dünya görüşü olan bu karakterlerin kendi aralarındaki çatışmaları bitirmeleri gerekecek.

"Heyecan verici, inanılmaz ve yetenek dolu bir roman... Kırılma Noktası'nı okunacaklar listesini başına koydum, artık yeni bir Barry Eisler hayranıyım!"
-Ridley Pearson-

"Gizli serviste özel operasyonlara bizzat katılmış olan Barry Eisler bizlere çok başarılı bir roman sunuyor. Bütün koleksiyonculara tavsiye ediyorum."
-Library Journal-

"Muhteşem aksiyon, zengin karakter yapıları ve aile dinamikleri o kadar ahenkli ki Eisler çok iyi bir iş başarmış gibi gözüküyor."
-Jeff Ayers, Booklist-

"Yetenek, dâhiyane fikirler ve Barry Eisler. Roman için söylenebilecek üç şey."
-The Daily Record-

"Bir yay kadar gergin ve isabetli kurgu."
--Kirkus-

"Gergin ve sürükleyici, bir Eisler Klasiği."
-Publishers Weekly-
(Tanıtım Bülteninden)


Kitaba sahip olanları ve isteyenleri sadece UKitap üyeleri görebilir.