Ötedünya 2 - İsyan Tohumları

(Macera, Mizah ve Sihrin Karşı Konulmaz Bir Karışımı)

Yazar
Brandon Mull
Yayınevi
Pegasus
Dil
Türkçe
Sayfa s.
568

Maldor'u henüz ortadan kaldıramadım,
Ama ona büyük zorluklar çıkardım.
Umutlarımın bir anahtar sözcüğe bağlı olduğunu söylemiştim.
Ancak bir ötedünyalı'nın yardımıyla sözcük'ün aldatmaca olduğunu öğrendim.

Jason Walker, Lyrian'a dönmenin bir yolunu bulmalıdır. Rachel hâlâ oradadır ve Jason hem geride bıraktığı arkadaşlarının hayatta kalması hem de şeytani imparator Maldor'u yenebilmeleri için, edindiği çok önemli bilgiyi onlara ulaştırmalıdır. Jason sonunda bu tuhaf ve tehlikeli dünyaya dönmeyi başardığında kendini her zamankinden daha büyük bir belanın ortasında bulur. Bu arada Rachel, Maldor'un zalim yönetimine karşı anahtar rol oynayabilecek güçler geliştirmeye başlar. Başarısızlıkla noktalanan bir görevin sonrasında yeni bir maceraya atılan Jason, Rachel ve örselenmiş kahramanlar sonu belirsiz bir isyan başlatmaya çalışırken yeni düşmanlar ve aşılması imkânsız gibi görünen engellerle karşılaşacaktır.

-"Macera, mizah ve sihrin karşı konulamaz bir karışımı."-
-Rick Riordan-

-"Hikâyede yoğun bir Yüzüklerin Efendisi havası var. Ötedünya askeri stratejiler, büyük savaşlar, fantastik ırklar ve tuhaf mekânların ağırlıkta olduğu bilimkurgu ve fantastik edebiyattan hoşlanan genç okurları cezp edecek."
-School Library Journal-

"Akıcı diyaloglar ve beklenmedik gelişmeler yüksek tempolu hikâyeye öyle bir işlenmiş ki kitapta tek bir durağan an bile yok."
-Kirkus Reviews-
Sayfa Sayısı: 568

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

 


Kitaba sahip olanları ve isteyenleri sadece UKitap üyeleri görebilir.