Umutsuz Aşkın Gözyaşları

Yazar
Deeanne Gist
Çeviri
Elif Yüksel
Yayınevi
Yakamoz Yayınevi
Dil
Türkçe
Sayfa s.
452

İngiltere'den gelen gemi, Virginia Kolonisi'ndeki çiftçiler için iyi haber demekti. İşledikleri suçlar nedeniyle sürgün edilen kadınlar, tarladan toplanan bir balya tütün karşılığında bekar erkeklere eş olarak satılıyordu.

Drew O'Conner, bir gemi dolusu kadının geldiğini duyduğunda hiç heyecanlanmadı. Aşık olduğu kadını kaybetmenin verdiği kalp kırıklığıyla, sadece evin işini yapacak ve küçük kardeşiyle ilgilenecek bir hizmetçi arıyordu ama arayışı isteksizce yaptığı bir evlilikle sonuçlandı.

Amerika'ya zorla getirildiği ve aslında bir Leydi olduğunu iddia eden dik başlı, zeki, namusuna düşkün ama inanılmaz derecede baştan çıkarıcı Constance için de bu evlilik sadece bir formaliteydi. Bir an önce ülkesine dönmekten başka bir şey düşünmüyor; üstelik yemek yapma konusunda fikri olmadığı gibi, zamanının çoğunu da ev işleri yerine matematik bulmacalarına harcıyordu. Nasıl bir kadındı bu böyle? Drew'un hoşgörüsü ciddi bir sınavla sınanmak üzereydi...

Deeanne Gits'in akıcı ve duygu yüklü üslubu, sayfaları birbiri ardına çevirmenizi sağlayacak ve kitabın bitmesini hiç istemeyeceksiniz...

"Mükemmel anlatımı, kurgusu ve barındırdığı iki müthiş karakterle, duygularınıza dokunup sizi içine çekecek."
-Romance Designs-

Tarihi bir atmosfer içeren aşk ve kadere dair hikayeler seviyorsanız, bu kitabak bayılacaksınız (tapacaksınız/delice seveceksiniz)."
-The Romance Reader's Conetion-

"Yüreğinize dokunacak ve sizi derinden sarsacak büyüleyici bir masal..."
-Love Romances-

"Gits, kalplerinize hitap edecek: Ne gözyaşlarınızı tutmaktan ne de üzülmekten ve karakterlerin duygularını hissetmekten kendinizi alabileceksiniz..."
-ForeWord Magazine-
(Arka Kapak)


Kitaba sahip olanları ve isteyenleri sadece UKitap üyeleri görebilir.